fbpx

PIĘKNO RODZI SIĘ Z NATURY

Legendarna uroda Słowianek zachwyca mieszkańców całego świata. Każda z nas zna babcine sekrety na zachowanie piękna, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Ponadto cechuje nas ambicja, pracowitość i zaradność. Niejednokrotnie dbamy o dom i dzieci jednocześnie rozwijając się zawodowo. Szczęście bliskich oraz ciepło domowego ogniska stawiamy na pierwszym miejscu, często zapominając o własnych potrzebach. Przejmujemy wiele ról stawiając sobie za cel, aby z każdej wywiązać się jak najlepiej.
SLOVIANCA to kosmetyki od Polki dla Polek. Powstały z pasji do pięknej, zdrowej skóry oraz naturalnej pielęgnacji. SLOVIANCA jest wielozadaniowa jak typowa Polka. Preparaty działają na wielu poziomach: odmładzają, silnie nawilżają, odżywiają, regenerują, dodają blasku, walczą z przebarwieniami i … można by długo wymieniać. SLOVIANCA wykorzystuje mądrość ludową naszych babć, ponieważ głównym składnikiem jest życiodajny sok z brzozy. Podczas poszukiwań idealnej substancji nawilżającej natrafiliśmy na … buraka cukrowego. Naturalna betaina pozyskiwana z tej niewyszukanej rośliny okazała się zbawienna na silnie podrażnioną i wysuszoną cerę. Ponadto kosmetyki SLOVIANCA zawierają składniki aktywne pozyskane dzięki nowoczesnej biotechnologii, wyjątkowe oleje naturalne, witaminy, minerały, ekstrakty roślinne oraz substancje silnie nawilżające.
Podstawową cechą kosmetyków SLOVIANCA jest brak wysokich stężeń gliceryny. Składnik ten występuje w stężeniu niższym niż 1% w niektórych kosmetykach, z powodu zawartości w ekstraktach roślinnych. Biorąc pod uwagę dobroczynny wpływ tychże ekstraktów na cerę oraz niskie stężenie niewywierające żadnego wpływu na skórę, osoby nietolerujące gliceryny mogą bezpiecznie używać preparaty SLOVIANCA.
Stawiamy na transparentność i uczciwość. Cechuje nas pasja, ale również zamiłowanie do brania tego co najlepsze z tradycji i łączenia z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wszystko po to, żebyś otrzymała produkt idealnie pielęgnujący Twoją słowiańską urodę.
Z serdecznymi pozdrowieniami naturalnie zespół
SLOVIANCA
polskie naturalne kosmetyki